Skrivbord med uppsats i rokoko

Klubbat för:

24000 SEK

30 000-35 000 SEK

SKRIVBORD med UPPSATS, rokoko, furu delvis fanerad med björk, beslag i brons, uppsats med lådor och fack, ena långsidan med två lådor, skinnklädd skiva med guldsnitt, grönbetsat, nycklar medföljer, höjd 108, 126 x 67 cm, slitage, renoverat

1056

2016-06-07