Pieter Verelst, hans krets, Kurtiserande par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PIETER VERELST
hans krets, holländsk skola, omkring 1700
Kurtiserande par
Bär monogram. Olja på pannå, 31 x 25 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucini samling

2175

2016-06-08