Pieter Van de Velde, tillskriven, Kustlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PIETER VAN DE VELDE
1634-ap.1687, tillskriven
Kustlandskap med fartyg
Olja på duk, 48 x 59,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2183

2016-06-08