Peter Nicolai Arbo, Hästar på fältet

Klubbat för:

16000 SEK

25 000-30 000 SEK

PETER NICOLAI ARBO
Norge 1831-1892
Hästar på fältet
Signerad P N Arbo. Olja på duk, 38 x 58 cm.
Signed. Oil on canvas.

2246

2016-06-08