Klubbat för:
18000 SEK
25 000-30 000 SEK
PEDER MÖNSTED
Danmark 1859-1941
Vingnaes vid Lillehammer
Signerad och daterad P. Mönsted 1918. Olja på duk, 34 x 61 cm.
PROVENIENS
Arnbaks Kunsthandel, København
2252
2016-06-08