Peder Mönsted, Vingnaes vid Lillehammer

Klubbat för:

18000 SEK

25 000-30 000 SEK

PEDER MÖNSTED
Danmark 1859-1941
Vingnaes vid Lillehammer
Signerad och daterad P. Mönsted 1918. Olja på duk, 34 x 61 cm.
PROVENIENS
Arnbaks Kunsthandel, København

2252

2016-06-08