Klubbat för:
18000 SEK
25 000-30 000 SEK
ONORIO MARINARI
Italien 1627-1715, tillskriven
Kristus och samariten
Olja på duk, 68 x 56 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2176
2016-06-08