Onorio Marinari, tillskriven Kristus och samariten

Klubbat för:

18000 SEK

25 000-30 000 SEK

ONORIO MARINARI
Italien 1627-1715, tillskriven
Kristus och samariten
Olja på duk, 68 x 56 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2176

2016-06-08