Klubbat för:
Osåld
35 000-40 000 SEK
JOHN BRETT
Storbritannien 1831-1902, tillskriven
Kustlandskap från Ballachulish Bay, Scotland
Daterad 14 aug -85, olja på duk, 18 x 35,5 cm
2225
2016-06-08