Jan Abraham Beerstraaten, tillskriven Vy över Riga

Klubbat för:

Osåld

60 000-80 000 SEK

JAN ABRAHAM BEERSTRAATEN
1622-1666, tillskriven
Vy över Riga
Olja på duk, 86 x 118 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Rapps Konsthandel
Ermanno Lucinis samling

2180

2016-06-08