J Baratta, Stilleben med Nautilus

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

J BARATTA
1700-tal
Stilleben med Nautilus
Olja på duk, 57,5 x 49 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2169

2016-06-08