Italiensk skola, Konungarnas tillbedjan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
omkring 1620
Konungarnas tillbedjan
Olja på duk, 92 x 71,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2165

2016-06-08