Italiensk skola, Ferdinand I av Toscana

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Porträtt av Ferdinand I av Toscana
Olja på duk, 56 x 44 cm

2213

2016-06-08