Italiensk skola, Maria och Jesusbarnet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Maria och Jesusbarnet
Olja på duk, 73 x 58 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2177

2016-06-08