Il Veronese, efter, San Menna och Apostel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PAULO VERONESE
Italiensk skola, kopior efter, 1700-tal
San Menna
Apostel
Olja på duk, 138 x 263 cm, 2 st.

2194

2016-06-08