Henri Emile de Sachy, Elegant ung dam

Klubbat för:

Osåld

20 000-25 000 SEK

HENRI EMILE DE SACHY
Frankrike 1800-tal
Elegant ung dam på trädgårdspromenad vid stockrosor
Signerad och daterad Henri de Sachy 1887. Olja på duk, 22,5 x 13 cm.

2226

2016-06-08