Klubbat för:
Osåld
20 000-25 000 SEK
HENRI EMILE DE SACHY
Frankrike 1800-tal
Elegant ung dam på trädgårdspromenad vid stockrosor
Signerad och daterad Henri de Sachy 1887. Olja på duk, 22,5 x 13 cm.
2226
2016-06-08