Hans Dahl, Fjordlandskap

Hans Dahl, Fjordlandskap
Hans Dahl, Fjordlandskap
Hans Dahl, Fjordlandskap
Hans Dahl, Fjordlandskap
Hans Dahl, Fjordlandskap
Hans Dahl, Fjordlandskap

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HANS DAHL
Norge 1849-1937
Fjordlandskap
Signerad och daterad Hans Dahl 1921, 14 sept 1920. Olja på duk, 41 x 36,5 cm

2230

2016-06-08