Giovanni Battista Beinaschi, hans krets, Johannes

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA BEINASCHI
hans krets, Bologna skolan, omkring 1700
Johannes Döparen
Olja på duk, 120 x 89 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2178

2016-06-08