Gerrit van Honthorst, Allegori över smaken

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

GERRIT VAN HONTHORST
hans ateljé
Allegori över smaken
Olja på duk, 82 x 66 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2172

2016-06-08