Frederik Kruseman, Vinterlandskap med borg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-250 000 SEK

FREDERIK MARIANUS KRUSEMAN
Holland 1816-1882
Vinterlandskap med borg
Signerad och daterad Krusemann 1851. Olja på duk, 50,5 x 70 cm

2222

2016-06-08