Frederick Goodall, Mytologisk scen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FREDERICK GOODALL
England 1822-1904
Mytologisk scen
Signerad F Goodall. Olja på duk, 53 x 72 cm

2245

2016-06-08