Franz von Persoglia, Konstlektionen

Klubbat för:

Osåld

40 000-50 000 SEK

FRANZ VON PERSOGLIA
Österrike 1852-1912
Konstlektionen
Signerad F.v. Persoglia. Olja på duk, 58 x 79 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Internationella, auktion 504, våren 1997, katalognr 301

2244

2016-06-08