Klubbat för:
20000 SEK
30 000-40 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA
1600-talets senare del, Titian hans art
Venus
Olja på duk, 40 x 56 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2218
2016-06-08