Flamländsk skola, Venus

Flamländsk skola, Venus
Flamländsk skola, Venus
Flamländsk skola, Venus
Flamländsk skola, Venus
Flamländsk skola, Venus
Flamländsk skola, Venus

Klubbat för:

20000 SEK

30 000-40 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA
1600-talets senare del, Titian hans art
Venus
Olja på duk, 40 x 56 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2218

2016-06-08