Klubbat för:
Osåld
25 000-30 000 SEK
FILIPPO NAPOLETANO
Italien c.1589-1629
Pastoral vid grotta
Olja på duk, 49 x 71 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2182
2016-06-08