Eduard Charlemont, Törnrosas uppvaknande

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 000-400 000 SEK

EDUARD CHARLEMONT
Österrike 1848-1906
Törnrosas uppvaknande
Signerad och daterad Charlemont 1873. Olja på duk, 222 x 127,5 cm
PROVENIENS
Crafoord Auktioner, Lund, Kvalitetsauktion, våren 2003, katalognr 25

2224

2016-06-08