Klubbat för:
Osåld
80 000-100 000 SEK
CORNELIS II LIEFRINCK
Leyden omkring 1581-omkring 1648
Skridskoåkare i holländskt kanallandskap
Signerad och daterad C Liefrinck 1642. Olja på parketterad pannå, 67 x 98 cm
2205
2016-06-08