Charles Napier Hemy, Dagdrömmeri

Klubbat för:

20000 SEK

30 000-40 000 SEK

CHARLES NAPIER HEMY
England 1841-1917
Dagdrömmeri
Signerad och daterad C N H -97. Olja på duk, 71,5 x 58 cm.

2242

2016-06-08