Ceruti, hans krets, Allegori över musiken

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GIACOMO CERUTI
hans krets, omkring 1700
Allegori över musiken
Olja på duk, 126 x 95 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2170

2016-06-08