Byster 1800-tal

Byster 1800-tal
Byster 1800-tal
Byster 1800-tal
Byster 1800-tal
Byster 1800-tal
Byster 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

40 000-50 000 SEK

BYSTER, 1800-tal, föreställande man och kvinna i antikiserande dräkt, enligt uppgift kung Karl XV och hans maka drottning Lovisa, carraramarmor, höjd 71 respektive 65 cm, slitage, smärre nagg, ena något anlupen samt med fläckar

1176

2016-06-07