Klubbat för:
Osåld
30 000-40 000 SEK
ELISABETA SIRANI
hennes efterföljare, Bologna skolan, omkring 1700
Madonnan och barnet
Olja på duk, 126 x 92 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2179
2016-06-08