Armlänstolar Nikolaus II

Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II
Armlänstolar Nikolaus II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, ett par, Baltikum/Ryssland, Nikolaus II, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor, oktogonal ryggbricka med förgyllda detaljer, volutformade armlän med bladhölster, sabelformade fram- och bakben, obetydligt slitage, smärre fanérlagningar

1032

2016-06-07