Anne Marie Jespersen, Interiör med barn

Klubbat för:

17000 SEK

25 000-30 000 SEK

ANNE MARIE JESPERSEN
Danmark 1849-1925
Interiör med barn
Monogramsignerad och daterad 1913. Olja på duk, 100 x 126 cm.

2229

2016-06-08