Adam Colonia Aeneas flykt från det brinnande Troja

Klubbat för:

Osåld

20 000-30 000 SEK

ADAM COLONIA
Holland 1634-1685
Aeneas flykt från det brinnande Troja
Olja på duk, 37 x 47,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2181

2016-06-08