Klubbat för:
Osåld
20 000-30 000 SEK
ADAM COLONIA
Holland 1634-1685
Aeneas flykt från det brinnande Troja
Olja på duk, 37 x 47,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2181
2016-06-08