Neapolitansk skola, Helgon

Neapolitansk skola, Helgon
Neapolitansk skola, Helgon
Neapolitansk skola, Helgon
Neapolitansk skola, Helgon

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

NEAPOLITANSK SKOLA
1700-tal
Helgon
Olja på duk, oval, 98 x 73 cm.
Neapolitan school. 18th century. Oil on canvas.

2162

2015-12-02