Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
NEAPOLITANSK SKOLA
1700-tal
Helgon
Olja på duk, oval, 98 x 73 cm.
Neapolitan school. 18th century. Oil on canvas.
2162
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här