BESTICK, 32 dlr, silver, varierande modeller, 1800-tal.
| Valmis | 24 Aug 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4450464 |
| Korkein tarjous | 11 050 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4450464 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.