BESTICK, 32 dlr, silver, varierande modeller, 1800-tal.
| Closed | 24 Aug 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4450464 |
| Sold for | 11 050 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4450464 |
| Sold for | 11 050 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.