BESTICK, 32 dlr, silver, varierande modeller, 1800-tal.
| Vollendet | 24 Aug 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4450464 |
| Höchstes Gebot | 11 050 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4450464 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.