BUDDHA, försilvrad koppar, Thailand, 1900-tal, sittande på lotustron.
| Valmis | 29 Aug 2025 16:11 CEST |
| Objektsnummer | 4441905 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 4441905 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Slitage.