BUDDHA, försilvrad koppar, Thailand, 1900-tal, sittande på lotustron.
| Vollendet | 29 Aug 2025 16:11 CEST |
| Objektsnummer | 4441905 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 4441905 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Slitage.