BUDDHA, försilvrad koppar, Thailand, 1900-tal, sittande på lotustron.
| Closed | 29 Aug 2025 16:11 CEST |
| Objektsnummer | 4441905 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage.
| Objektsnummer | 4441905 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
Slitage.