TAPIO WIRKKALA. Vas och skål, "Pinus & Seita". Vasen signerad TW.
| Valmis | 08 Sep 2025 11:48 CEST |
| Objektsnummer | 4386043 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4386043 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Lätt bruksslitage.