TAPIO WIRKKALA. Vas och skål, "Pinus & Seita". Vasen signerad TW.
| Closed | 08 Sep 2025 11:48 CEST |
| Objektsnummer | 4386043 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4386043 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Lätt bruksslitage.