TAPIO WIRKKALA. Vas och skål, "Pinus & Seita". Vasen signerad TW.
| Vollendet | 08 Sep 2025 11:48 CEST |
| Objektsnummer | 4386043 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4386043 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Lätt bruksslitage.