CG HALLBERGS GULDSMEDS AB. Terrin, silver, svenska importstämplar, Malmö 1906.
| Valmis | 31 Aug 2025 17:00 CEST |
| Objektsnummer | 4377590 |
| Korkein tarjous | 9 244 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Normalt åldersslitage.
| Objektsnummer | 4377590 |
| Päättyy | Valmis |
Normalt åldersslitage.