CG HALLBERGS GULDSMEDS AB. Terrin, silver, svenska importstämplar, Malmö 1906.
| Closed | 31 Aug 2025 17:00 CEST |
| Objektsnummer | 4377590 |
| Sold for | 9 244 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Normalt åldersslitage.
| Objektsnummer | 4377590 |
| Sold for | 9 244 SEK |
| Ends in | Closed |
Normalt åldersslitage.