CG HALLBERGS GULDSMEDS AB. Terrin, silver, svenska importstämplar, Malmö 1906.
| Vollendet | 31 Aug 2025 17:00 CEST |
| Objektsnummer | 4377590 |
| Höchstes Gebot | 9 244 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Normalt åldersslitage.
| Objektsnummer | 4377590 |
| Endet in | Vollendet |
Normalt åldersslitage.