YNGVE EKSTRÖM. Fåtölj, "Lamino", Swedese, 1900-talets senare del.
| Valmis | 30 May 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4318577 |
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken på sits.
| Objektsnummer | 4318577 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, märken på sits.