YNGVE EKSTRÖM. Fåtölj, "Lamino", Swedese, 1900-talets senare del.
| Closed | 30 May 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4318577 |
| Sold for | 3 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken på sits.
| Objektsnummer | 4318577 |
| Sold for | 3 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken på sits.