YNGVE EKSTRÖM. Fåtölj, "Lamino", Swedese, 1900-talets senare del.
| Vollendet | 30 May 2025 22:17 CEST |
| Objektsnummer | 4318577 |
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken på sits.
| Objektsnummer | 4318577 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage, märken på sits.