STANISLAW ZOLADZ. Motiv med brygga och båt, färglitografi signerad, 2015, 29/80.
| Valmis | 22 May 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4282777 |
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ramad.
| Objektsnummer | 4282777 |
| Päättyy | Valmis |
Ramad.