STANISLAW ZOLADZ. Motiv med brygga och båt, färglitografi signerad, 2015, 29/80.
| Vollendet | 22 May 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4282777 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ramad.
| Objektsnummer | 4282777 |
| Endet in | Vollendet |
Ramad.