STANISLAW ZOLADZ. Motiv med brygga och båt, färglitografi signerad, 2015, 29/80.
| Closed | 22 May 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4282777 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ramad.
| Objektsnummer | 4282777 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Ramad.